Mugav kiirtee ilusate piltideni

Fotokursus.ee on Eesti suurim fotograafia-alane õpikeskkond. Siit leiad kursusi, mis on mõeldud nii päris algajaile kui ka juba edasijõudnud fotohuvilistele. Siin on koos Eesti parimad tippfotograafid, kes jagavad oma kogemusi läbi videote, fotode ning selge ja lihtsa teksti.

Kõik meie kursused on veebipõhised. Kui soetad endale kursuse, saad ligipääsu kursuse materjalidele fotokursus.ee veebilehel. Meilile saadetud kasutajanime ja parooliga saad “Minu kursused” lehel siseneda õpikeskkonda, kus on reas kõik sinu ostetud kursused.

Kursust saad läbima asuda täpselt siis, kui sulle sobib, sest kord soetatud kursusele on sulle tagatud piiramatu ligipääs määramatuks ajaks. Nõnda on sul alati koht, kust olulist infot taas korrata või kiirelt üle vaadata – ükskõik kus. Meie fotokursusi on mugav lugeda nii suure arvuti ekraanilt kui ka tahvelarvutite ja nutitelefonide väiksematelt ekraanidelt.

 

Küsimused ja vastused

 

Ma ei saa enda kasutajanime ja parooliga enam uuel lehel sisse logida. Miks?

Kuni 2013 aasta oktoobrini sai fotokursuse veebilehele sisse logida kasutajanime ja parooliga. Nüüd aga kasutajanime enam vaja ei lähe – sisse logimiseks tuleb kasutada e-mailiaadressi ning parooli. Kui sul on mitu e-mailiaadressi, siis toimib fotokursuse veebilehel see aadress, mida oled kasutanud fotokursus.ee lehel kursusi ostes või end registreerides.

E-mailiaadressiga sisse logimine on kasutajate jaoks oluliselt mugavam kui kasutajanimepõhine ligipääs. Automaatselt genereeritud kasutajanimi võib lihtsalt aja jooksul meelest minna. Enda e-mailiaadressi teab aga igaüks vaat et une pealt.

Millal kursus algab?

Meie fotokursustel ei ole kindlat algus-ega lõppemisaega. Need on veebipõhised, neid saab alustada ja lõpetada igal ajal. Põhimõtteliselt on tegemist õppematerjalidega, mille läbimise aeg on igal osalejal vabalt valitav. Saate fotokursuse veebilehele sisse logida ning õppima asuda ükskõik millal ise soovite – olgu see siis nädala või viie aasta pärast.

 

Ostsin kursuse, kuid ei ole e-maili saanud. Miks?

Pärast ostu sooritamist saadame Sulle loetud minutite jooksul e-maili, kust leiad fotokursuse veebilehele sisse logimiseks vajalikud andmed. Kui sellist e-maili Sinu kirjakasti ei tule, siis tasub üle vaadata e-maili rämpsposti kaust (junk e-mail). Kui fotokursus.ee nimelt kirja ka rämpsposti kaustas ei ole, siis võtke palun ühendust meilitsi: info@fotokursus.ee

 

Millal soetatud kursus aegub? Kui kaua mul seda aega läbida on?

Kord soetatud fotokursus.ee kursused ei aegu. Kord ostetuna on sul nendele fotokursus.ee veebilehel ligipääs määramata ajaks.

 

Kas kursusi on võimalik alla laadida ka .PDF dokumendina

Hetkel ei ole fotokursus.ee kursusi võimalik alla laadida .PDF dokumendina. See võimalus on meil aga tulevikus plaanis luua.

 

Kas ja kuidas on võimalik osta arvega firmale?

Kursuse ostmisel saab sisestada lisaks põhiandmetele ka firma nime. See nimi kajastub e-mailiga saadetaval arvel, mille saate esitada kuludokumendina firma aruandluses.

 

 

 

 

 

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.