Eesti suurima fotograafia-alase õpikeskkonna fotokursuseid saab soetada ka kingituseks elektroonilise kinkekaardi kujul, mis saadetakse sulle kohe PDF-kujul meilile. Selle saad soovi korral kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele panna. Digitaalne kinkekaart on lisaks suurepärane võimalus üllatada sõpru-sugulasi, kes elavad kaugel ja keda seetõttu silmast-silma ei näe. Neile saad kinkekaardi lihtsalt meili teel saata.

Kuidas kinkekaarti soetada? Vali siit lehelt välja sobiv kursuse kinkekaart. Klõpsa end kinkekaardi lehele, kust saad soovi korral minna kursuse kohta lähemalt uurima. Kui kursus on sobiv, siis lisa kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga PDF dokumendi, milles on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

Fotokursus.ee kinkekaardid

Kaamera stabilisaatoriga filmimise algkursus – kinkekaart

“Kaamera stabilisaatoriga filmimise algkursus” läbimise jooksul õpid, kuidas kaamera stabilisaatorit ehk gimbali korrektselt tasakaalustada ja kuidas toimivad erinevad gimbali töörežiimid. Lisaks jagatakse näpunäiteid sujuvamate kaadrite saavutamiseks ja näidatakse ette mõned põhilised liikumismustrid.

Maastikufotograafia – kinkekaart

maastikufotograafia kursus

 “Maastikufotograafia” kursus juhatab Sind nendele radadele, mis aitavad lahti mõtestada suurepärase looduspildi tegemise – millised ettevalmistused teha, millist tehnikat kasutada, kuidas pilte järeltöötluses veel paeluvamaks tuunida ning palju muud.

14. peatüki, 59. alapeatüki, 6. õppevideo ja üle 50. näidisfotoga kursusele andis elu Eesti üks kõige tuntumaid maastikufotograafe Arbo Rae.

Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi – kinkekaart

Eesti üks populaarsemaid YouTube sisuloojaid Martti Hallik annab selle kursuse 24. õppevideos edasi enda aastate jooksul kogutud teadmised ja nipid. Nii et sinagi saaksid neid soovitusi kasutades alustada enda videotega või senitehtu hoopis uuele tasemele viia. Martti räägib kõigest – tehnikast, filmimisest, valgusest, sellest kuidas kaamera ees olla ja kuidas mitte olla… Saad teada, mis teeb video menukaks ja mis paneb vaataja videole laiki lisama. Ja lõpuks saad näpunäiteid ka selle kohta, kuidas enda videokanalit püsti panna ja jälgijaid koguda.

See on teadaolevalt parim eestikeelne videokursus, mis on mõeldud veebi ja sotsiaalmeedia videote loomisega alustavale huvilisele. Kui oled kursuse läbi töötanud, teed paremaid videoid. Garanteeritult.

Fotograafia algkursus – kinkekaart

01-kk-algkursus

Fotograafia algkursus viib Sind kindlal käel aste-astmelt ning samm-sammult läbi fotograaafia tehnilist poolt puudutavate põhiteadmiste. Lihtsas eesti keeles on ladusalt ja selgelt ära seletatud see, kuidas foto tekib ning kuidas fotograaf seda protsessi läbi avaarvu, säriaja, ISO väärtuse, särimõõterežiimi, teravustamiskauguse ja teiste parameetrite muutmise mõjutada saab. Keerukamad punktid ning üldpilt saab selgeks enam kui 100 näidisfoto ning joonise abil. See kursus valab tugeva vundamendi, millele saab peale ehitada mida tahes.

Buduaarifotograafia – kinkekaart

See kursus sisaldab kõiki olulisemad baasteadmisi veetlevate buduaarifotode pildistamiseks.Kursuse autor Liisi Viiding on läbi aastate pildistanud sadu erinevaid naisi ja paare. Omandatud kogemused ja nipid annab ta nüüd edasi sellesama kursuse vahendusel. Kursust läbi töötades saab teada, kuidas fotosessiooniks valmistuda, kuidas pildistatavaga suhelda ja teda õigesse asendisse seada, mida pidada silmas järeltöötlusel, kuidas oma pilte hinnastada ja palju muud. Fotokursus.ee “Buduaarifotograafia” kursus annab hea stardipositsiooni kaunite buduaarifotode pildistamiseks.

Buduaarifotograafia kursus koosneb 9 peatükist, 27 alapeatükist ning näidisfotodest.

Autode pildistamise meistriklass – kinkekaart

Selles kursuses õpetab Eesti tuntuim ja tunnustatuim autofotograaf Sergei Zjuganov sind pildistama ilusaid fotosid autodest. Vahet pole, kas sinu ülesandeks on luua kunstiliselt läbi mõeldud fotoseeria autentse BMW Z3 M Coupe reklaamplakati jaoks või pildistada kasutatud Škoda Fabiat interneti müügikuulutuse tarvis. Sellest kursusest saad abi mõlemal juhul. Ja kõigil teistel juhtudel, mis autode pildistamist puudutavad.

Fotokursus “Autode pildistamise meistriklass” koosneb 11 peatükist, 33 alapeatükist ning näidisfotodest.

Toidufotograafia – kinkekaart

Joosep

See põhjalik kursus juhatab sind toidufoto maailma, andes konkreetseid ja praktilisi juhtnööre nii vajaliku tehnika, valgustamise, kompositsiooni, rekvisiitide kui ka järeltöötluse osas. Oluline osa on koolituses ka sellel, mis puudutab toidufotograafiat kui eriala või tööd. Mitmete kokaraamatute kaasautorina jagab Marju oma kogemusi ärilise poole pealt, õpetades kust kliente leida, kuidas nendega suhelda ning kuidas üldse asuda tegutsema toidufotograafina.

Kuidas pildistada lapsi? – kinkekaart

kuidas-pildistada-lapsi-fotograafiakursus

Lapse sünd. Tema esimesed päevad, kuud ja aastad. Sünnipäevad, lasteaed, kooliminek ja igapäevaelu – kõik need ja veel paljud teised hetked selle kalli väikese inimese elus on jäädvustamist väärt. Pole kedagi teist, kes neid hetki paremini jäädvustada suudaks, kui lapsevanem ise.

See kursus on mõeldud kõigile emadele ja isadele, kes soovivad pildistada oma lastest ilusaid fotosid. Selliseid, mida seesama laps kunagi paljude aastate möödudes omaenda lastelastele uhkusega näidata võiks. “Selline olin mina väiksena”, ütleks ta, ja avaks elatanud sõrmedega albumi kus sees on needsamad – sinu pildistatud fotod.

Fototöötlus Lightroom 6 tarkvaraga – kinkekaart

lightroom-6-fotograafiakursus

Selle kursuse 24 õppevideot annavad sulle kõik teadmised fotode töötlemiseks Lightroom tarkvaraga. Selges eesti keeles, otse profifotograafilt, kes sedasama tarkvara ise igapäevaselt oma töös kasutab. Kui sa selles kursuses olevad, enam kui 2,5 tundi videomaterjali läbi töötad, ei lähe sa enam kunagi tagasi oma seniste fototöötlusharjumuste juurde. Garanteeritult.

Adobe Lightroom tarkvara ei ole mõeldud joonistamiseks, maalimiseks, disainimiseks… vaid fotode töötlemiseks. Ning ei ole paremat programmi, mis sellega tõhusamalt ja kiiremini hakkama saaks. Lightroom muudab foto töötlemise ülilihtsaks ja intuitiivseks ja võimaldab töödelda kümneid, isegi sadu pilte korraga ja väga kiiresti.

Tootefotograafia – kinkekaart

14-kk-tootefotograafia

Tootefotograafia kursus on mõeldud kõigile, kellel on vaja tootefotosid. Ükskõik kas pildistad oma isikliku blogi tarbeks või vajad ettevõtte kasumi suurendamiseks häid pilte müüdavatest toodetest. Fotograaf Olev Mihkelmaa “Tootefotograafia” kursuse abil jõuad kiirelt professionaalsete tulemusteni.

Fototöötlus Photoshop Elements 11/12 baasil – kinkekaart

Joosep

Traditsiooniliste fotokoolituste hinnad algavad 100€ piirimailt ning tõusevad 150 või 200 euroni. Traditsioonilisele fotokoolitusele pead kindlal ajal kohale sõitma. Pead kulutama lisaaega sõidu peale ja lisaraha kütuse peale. Kõike seda selleks, et fotograaf saaks Sulle näidata, kuidas fotode töötlemine käib. Nüüd näitab portree- ja pulmafotograaf Urmas Ääro kõike seda siinsamas – Sinu arvutiekraanil.

Vaata lähemalt kinkekaarti “Fototöötlus Photoshop Elements 11/12 baasil”

Fototöötlus Photoshop Elements 7 baasil – kinkekaart

04-kk-ps-elements

Kui su huvi pildistamise vastu piirdub oma perekroonika jäädvustamisega, saad sellelt kursuselt teada, kuidas järjest kasvavat pildihulka mugavalt hallata ja arhiveerida, kuidas seda kroonikat nauditavalt teistega jagada ja kuidas veidi vussi läinud pilte siiski korda teha. Kui su huvi fotograafia vastu on tõsisem, pakub see kursus sulle hea alguse tõsisema pilditöötluse ja digifotograafia suunas üldse.

Välklamp, teravus ja kompositsioon – kinkekaart

02-kk-valklamp

Kõik kunstnikud ning fotograafid teavad, et lõppeks on ikkagi kompositsioon see, mis otsustab foto saatuse. Sellel kursusel näitavad Sven Začek ning Urmas Ääro, kuidas pildistada nii, et fotosid huvitav vaadata oleks ning neid pärast arvutis lõikama ei peaks. Lisaks sellele õpime pildistama välklambiga – nii kaamerasse sisseehitatud kui välisega. Kõigepealt aga süveneme veidi enam objektiivide teemasse ning vaatame, milliste seadistuste juures annab objektiiv kõige teravama kujutise, kuidas lugeda MTF graafikuid ja miks neid üldse mõista tarvis on.

Loodus- ja portreefotograafia põhitõed – kinkekaart

03-kk-loodusportree

Kui sa juba tead, kuidas pilt tekib ning millal muuta säriaega ja ava, siis astu sammuke edasi. Sellel kursusel jagatakse rohkelt praktilisi näpunäiteid konkreetsetes olukordades pildistamiseks. Tuntud fotograafid Andrus Kannel, Sven Začek ning Jaak Põder näitavad Sulle kuidas pildistada professionaalse välimusega portreid oma lähedastest, kuidas kaadrisse püüda metsloomi, linde ja pisikesi putukaid ning kuidas pildistada imeilusat loodusvaadet nii, et see ka fotol ilus jääb.

Raw failid ja nende ilmutamine – kinkekaart

05-kk-raw

Selle kursuse  17 õppevideot annavad sulle kogu vajaliku teadmise RAW failide töötlemisest Adobe Camera Raw programmi abil.

Filmime peegelkaameraga. Algkursus – kinkekaart

06-kk-filmimine

„Filmime peegelkaameraga“ kursus annab vastused kõige põletavamatele küsimustele, mis algajal peegelkaameraga video filmimise juures tekivad. Kuidas teravustada? Millist säriaega valida? Kuidas kaamerat paigal hoida ja kuidas sujuvalt liigutada? Misasi on koodek? Millise programmiga filmitud kaadreid töödelda? Kuidas töödeldud faile veebi üles laadimise jaoks ette valmistada? Jne.

Kaetud saab kogu protsess filmimiseks vajaliku tehnika valimisest kuni valmis filmilõigu veebi üles riputamiseni. Lisaks saad tänu kursuse autori Toomas Ili professionaalsetele kogemustele teletöös aimu sellest, kuidas video tegemine päris profitasandil käib, kuidas peaks filmimist planeerima ning mida peaks tehnika valikul silmas pidama.

Makrofotograafia – kinkekaart

07-kk-makro

Mis on makrofoto? Milliste kaameratega saab makrot teha? Kuidas kasutada lisaläätse ja telekonverterit? Kuidas pildistada kriistallselgeid makrofotosid? Mida tähele panna järeltöötluses? Need on vaid mõned küsimused, millele leiad vastuse sellest kursusest.

Makrofotograafia kursus koosneb seitsmest suuremast peatükist, sissejuhatusest ja lõppsõnast. Suuremad peatükid on jaotatud väiksemateks alapeatükkideks. Neid on kokku 48. Kursuse autoriks on Eesti vaieldamatult tuntuim makrofotograaf Urmas Tartes.

Timelapse fotograafia – kuidas luua imeilusaid timelapse-filme – kinkekaart

08-kk-timelapse

See kursus sisaldab endas kõike, mida on algajal vaja ilusate Time lapse videote loomiseks. Foto- ja videograaf Toomas Ili on pildistanud sadu intervallvõtteid ning toob oma aastatepikkuse kogemuse nüüd sinuni. Kasulikud nipid ilusamate kaadrite saamiseks. Ohud, mis intervallvõtte pildistajat varitsevad ja soovitused nende ohtude elimineerimiseks. Töövood, mis sadade fotode töötlemise võimalikult lihtsaks ja kiireks muudavad – kursuses on see kõik ja rohkemgi veel.

Portreefotode töötlemine Photoshopis – kinkekaart

Joosep

Kui sa oled kunagi soovinud kellegi pildile jäädvustatud näolapilt kaotada häirivad vistrikud, siis on see kursus just sulle. Kui sind huvitab portreefotograafia ning soovid sellega tõsisemalt tegeleda, siis on see kursus sulle lausa kohustuslik.

Kursuse autor, portreefotograaf ning Photoshopi koolitusspetsialist Urmas Ääro viib sind läbi portreefotode töötlemise protsessi. Ta näitab sulle videopildi abil täpselt, kus asuvad vajalikud tööriistad ning kuidas need toimivad. Lisaks portreespetsiifilistele nippidele õpid sa kasutama Actioneid, Layer Maske, tegema keerukamaid ja lihtsamaid selektsioone… Kõiki neid tehnikaid saad kasutada ka näiteks maastiku- või makrofotode töötlemisel

Nutifotograafia ABC – kinkekaart

Nutifotograafia ABC kursuse käigus omandad fotograafia põhitõed – mida pildistada, kuidas pildistada ning millal pildistada. Saad tuttavaks nii kadreerimise põhitõdedega kui ka sellega, et telefoniga pildistamine ongi tegelikult imelihtne ja kvaliteetne tulemus on sõrmeliigutuse kaugusel. Lisaks pildistamisele vaatame lähemalt ka seda, kuidas otse nutiseadmes fototöötlust ja manipulatsioone teha.

Nutifotograafia kursus koosneb 6 peatükist, 29 alapeatükist ning enam kui 50-st näidispildist ning ühest õppevideost.

Droonifotograafia – kinkekaart

Selle kursuse käigus anname kehtivate nõuete ja reeglite ülevaate, et nii enda kui teiste suhtes turvaliselt drooniga lennata. Viskame pilgu ka sellele, millist drooni üldse endale valida. Samuti räägime aerofotograafia nippidest, põhitõdedest ning vaatame ka seda, kuidas droonifotosid järeltöödelda ning lummavaid panoraame teha.

Droonifotograafia kursus koosneb 7 peatükist, 29 alapeatükist ning näidispiltidest ja praktilistest juhenditest.

Pildipankadele pildistamine – kinkekaart

Selle kursuse käigus saad sissejuhatuse pildipanganduse maailma. Me ei piirdu ainult erinevate pildipankade tüüpide teadasaamisega, vaid läheneme süvitsi autori- ja kasutusõigustele – millele tuleb pildistades tähelepanu pöörata, kuidas ja kuhu oma pilte müügiks pakkuda. Samamoodi saad kursuse lõpuks selgema pildi sellest, millisesse pildipanka alustuseks tasub üldse pilte pakkuda ning millise vahetusagentuuri teenuseid kasutada. Puudutamata ei jää ka pildistamise protsess, kompositsioon ning järeltöötlus.

Pildipankadele pildistamise kursus koosneb 9 peatükist, 16 alapeatükist ning näidispiltidest ja praktilistest juhenditest.

Kinnisvara pildistamine – kinkekaart

Selles kursuses keskendume just hoonete ja interjööride pildistamisele – räägime lahti, millele tähelepanu pöörata pildistamist planeerides, pildistamise ajal ning ka peale pildistamist järeltöötluse ajal. Millal on kõige parem hoonet või siseruume pildistada, mis tehnikat kasutada jms – kõik need küsimused saavad kursuse lõpus vastuse. Samuti peatume pikalt järeltöötlusel – millises situatsioonis tasub järeltöötlusega ka väikseimad defektid eemaldada, mil seda üldse ei tohi teha.

Kinnisvara pildistamise kursus koosneb 5 peatükist, 12 alapeatükist ning näidispiltidest ja näidisvideotest.

Ööfotograafia – kinkekaart

ööfotograafia-fotokursus.ee

Ööfotograafia kursusel räägime just sellest, kuidas pildistada siis kui päike on juba looja läinud ning valgust väljas vähemaks jäänud. Kuidas pildistada sinise tunni ajal, millal tasub minna Linnuteed kaadrisse püüdma, jahtida tähesadu või kasutada kuuvalgust maastike maalimiseks. Samuti keskendume pikalt öise pildistamise planeerimisele – kuhu ja millal minna, millele tähelepanu pöörata ja millega arvestada.

Ööfotograafia kursus koosneb 8 peatükist, 46 alapeatükist ning näidisfotodest ja videotest.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.