Sale!

Teised kinkekaardid

Fototöötlus Photoshop Elements 7 baasil - kinkekaart

€29.99 €4.99

  • 35 õppevideot
  • Kestus: 2 h. 32 min
  • Kõik oluline fototöötlusest

Kui su huvi pildistamise vastu piirdub oma perekroonika jäädvustamisega, saad sellelt kursuselt teada, kuidas järjest kasvavat pildihulka mugavalt hallata ja arhiveerida, kuidas seda kroonikat nauditavalt teistega jagada ja kuidas veidi vussi läinud pilte siiski korda teha. Kui su huvi fotograafia vastu on tõsisem, pakub see kursus sulle hea alguse tõsisema pilditöötluse ja digifotograafia suunas üldse.

Vaata “Fototöötlus Photoshop Elements baasil” kursust kursuse tutvustuslehel

Kingi fotohuvilisest sõbrale või tuttavale “Fototöötlus Photoshop Elements baasil” kursus. Kinkekaardi abil on see mugav ja lihtne!

Lisa siin all oleva nupu abil kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga .PDF dokumendi, milles on kinkekaart. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardi peal on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda oma fotosid töötlema.

 

Voucher Option 1
SKU: 22227.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.