Teised kinkekaardid

Makrofotograafia - kinkekaart

€19.99

Mis on makrofoto? Milliste kaameratega saab makrot teha? Kuidas kasutada lisaläätse ja telekonverterit? Kuidas pildistada kriistallselgeid makrofotosid? Mida tähele panna järeltöötluses? Need on vaid mõned küsimused, millele leiad vastuse sellest kursusest.

Makrofotograafia kursus koosneb seitsmest suuremast peatükist, sissejuhatusest ja lõppsõnast. Suuremad peatükid on jaotatud väiksemateks alapeatükkideks. Neid on kokku 48. Kursuse autoriks on Eesti vaieldamatult tuntuim makrofotograaf Urmas Tartes.

Vaata “Makrofotograafia” kursust kursuse tutvustuslehel

Kingi fotohuvilisest sõbrale või tuttavale “Makrofotograafia” kursus. Kinkekaardi abil on see mugav ja lihtne!

Lisa siin all oleva nupu abil kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga .PDF dokumendi, milles on kinkekaart. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardi peal on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

Voucher Option 1
SKU: 30913.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.