Teised kinkekaardid

Portreefotode töötlemine Photoshopis - kinkekaart

€29.99

Kui sa oled kunagi soovinud kellegi pildile jäädvustatud näolapilt kaotada häirivad vistrikud, siis on see kursus just sulle. Kui sind huvitab portreefotograafia ning soovid sellega tõsisemalt tegeleda, siis on see kursus sulle lausa kohustuslik.

Kursuse autor, portreefotograaf ning Photoshopi koolitusspetsialist Urmas Ääro viib sind läbi portreefotode töötlemise protsessi. Ta näitab sulle videopildi abil täpselt, kus asuvad vajalikud tööriistad ning kuidas need toimivad. Lisaks portreespetsiifilistele nippidele õpid sa kasutama Actioneid, Layer Maske, tegema keerukamaid ja lihtsamaid selektsioone… Kõiki neid tehnikaid saad kasutada ka näiteks maastiku- või makrofotode töötlemisel.

Vaata “Portreefotode töötlemine Photoshopis” kursust kursuse tutvustuslehel

Kingi fotohuvilisest sõbrale või tuttavale “Portreefotode töötlemine Photoshopis” kursus. Kinkekaardi abil on see mugav ja lihtne!

Lisa siin all oleva nupu abil kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga .PDF dokumendi, milles on kinkekaart. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardi peal on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

Voucher Option 1
SKU: 34509.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.