Teised kinkekaardid

Loodus- ja portreefotograafia põhitõed - kinkekaart

€19.99

  • Praktilised soovitused ja nipid profifotograafidelt
  • Lummavad maastikufotod
  • Lihtsad sammud ilusate portreede juurde
  • Metsloomade ja lindude pildistamise saladused
  • Sissejuhatus makrofotograafiasse

Kui sa juba tead, kuidas pilt tekib ning millal muuta säriaega ja ava, siis astu sammuke edasi. Sellel kursusel jagatakse rohkelt praktilisi näpunäiteid konkreetsetes olukordades pildistamiseks. Tuntud fotograafid Andrus Kannel, Sven Začek ning Jaak Põder näitavad Sulle kuidas pildistada professionaalse välimusega portreid oma lähedastest, kuidas kaadrisse püüda metsloomi, linde ja pisikesi putukaid ning kuidas pildistada imeilusat loodusvaadet nii, et see ka fotol ilus jääb.

Vaata “Loodus- ja portreefotograafia põhitõed” kursust kursuse tutvustuslehel

Kingi fotohuvilisest sõbrale või tuttavale “Loodus- ja portreefotograafia põhitõed”. Kinkekaardi abil on see mugav ja lihtne!

Lisa siin all oleva nupu abil kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga .PDF dokumendi, milles on kinkekaart. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardi peal on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

Voucher Option 1
SKU: 22226.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.