Teised kinkekaardid

Välklamp, kompositsioon ja teravus - kinkekaart

€19.99

  • Pildista fotosid, mida on huvitav vaadata
  • Väline välklamp ja sellega pildistamine
  • Pigistame kaamerast välja maksimaalse pildikvaliteedi

Kõik kunstnikud ning fotograafid teavad, et lõppeks on ikkagi kompositsioon see, mis otsustab foto saatuse. Sellel kursusel näitavad Sven Začek ning Urmas Ääro, kuidas pildistada nii, et fotosid huvitav vaadata oleks ning neid pärast arvutis lõikama ei peaks. Lisaks sellele õpime pildistama välklambiga – nii kaamerasse sisseehitatud kui välisega. Kõigepealt aga süveneme veidi enam objektiivide teemasse ning vaatame, milliste seadistuste juures annab objektiiv kõige teravama kujutise, kuidas lugeda MTF graafikuid ja miks neid üldse mõista tarvis on.

Vaata kursust “Välklamp, kompositsioon ja teravus” kursuse tutvustuslehel

Kingi fotohuvilisest sõbrale või tuttavale “Välklamp, kompositsioon ja teravus”. Kinkekaardi abil on see mugav ja lihtne!

Lisa siin all oleva nupu abil kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga .PDF dokumendi, milles on kinkekaart. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardil on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

Voucher Option 1
SKU: 22225.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.