Teised kinkekaardid

Timelapse fotograafia – kuidas luua imeilusaid timelapse-filme - kinkekaart

€19.99

See kursus sisaldab endas kõike, mida on algajal vaja ilusate Time lapse videote loomiseks. Foto- ja videograaf Toomas Ili on pildistanud sadu intervallvõtteid ning toob oma aastatepikkuse kogemuse nüüd sinuni. Kasulikud nipid ilusamate kaadrite saamiseks. Ohud, mis intervallvõtte pildistajat varitsevad ja soovitused nende ohtude elimineerimiseks. Töövood, mis sadade fotode töötlemise võimalikult lihtsaks ja kiireks muudavad – kursuses on see kõik ja rohkemgi veel.

Vaata “Timelapse fotograafia” kursust kursuse tutvustuslehel

 

Kingi fotohuvilisest sõbrale või tuttavale “Timelapse fotograafia” kursus. Kinkekaardi abil on see mugav ja lihtne!

Lisa siin all oleva nupu abil kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga .PDF dokumendi, milles on kinkekaart. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardil on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

Voucher Option 1
SKU: 33639.

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.