Sergei Zjuganov on auhinnatud reklaamfotograaf, kelle märkimisväärseimad tööd on kahtlemata autofotograafia valdkonnast. ...

1
Pildista autosid nagu proff

Selles kursuses õpetab Eesti tuntuim ja tunnustatuim autofotograaf Sergei Zjuganov sind pildistama ilusaid fotosid autodest. Vahet pole, kas sinu ülesandeks on luua kunstiliselt läbi mõeldud fotoseeria autentse BMW Z3 M Coupe reklaamplakati jaoks või pildistada kasutatud Škoda Fabiat interneti müügikuulutuse tarvis. Sellest kursusest saad abi mõlemal juhul. Ja kõigil teistel juhtudel, mis autode pildistamist puudutavad.

Kui pildistad autosid müügikuulutuste jaoks, siis on selles kursuses sulle pühendatud lausa eraldi konkreetsete nippide ja juhistega peatükk. Kuid ära ainult sellega piirdu, sest ka ülejäänud peatükid – ka need kus käsitletakse suure meeskonnaga stuudios töötamist – avardavad arusaamist autode pildistamisest kui erilisest kunstivormist. Ning aitavad pildistada ilusama ja müüvama autofoto.

Kui oled harrastusfotograaf ja soovid pildistada autosid natuke kunstilisemalt, siis on see kursus sinu jaoks tõeline maiuspala. Millal veel tuleks võimalus, et oma ala tõeline tipptegija oma protsessi koos näidisfotodega sulle lahti seletab. Kursuse saavad kaetud nii autode õues pildistamise nüansid alustades asukoha valikust lõpetades valgustamisega. Lisaks kompositsioon, stuudios pildistamine, järeltöötlus, ja põgusalt isegi autofotograafia äriline pool.

Kui kursuse läbi töötad ja loetud asju ka praktikas läbi proovid, oskad jälgida kadreeringut, rakurssi, perspektiivi, valgust ja auto enda paigutust – nii, et tulemus oleks nagu maailmaklassi professionaali portfooliost!

 

2
Autofotograaf: Sergei Zjuganov

Sergei Zjuganov on Eesti tuntuim autofotograaf. Põhjusega. Mitte ainult Eestis, vaid ka välismaal märgatud, tuntud ja tunnustatud fotograafi portfoolios on nii hoolikalt ja meisterlikult komponeeritud fotod, et ka autokaugem inimene jääb tahes-tahtmata vaatama. enam kui 17-aastase autode pildistamise kogemuse on Sergei ladunud Tallinna Kunstikooli ja Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi vundamendile. Läbi kire ja pikkade töötundide on tulnud koostööd mitmete automarkide esindajatega nii Eestis kui ka näiteks Lähis-Idas. Nii on Sergei pildistanud autosid Audi, Porsche, Lexuse, Daimleri ja muude automarkide esindustele siin ja sealpool piiri.

Nüüd võtab Sergei aga pildistamisest pisut aja maha – selleks, et aastate jooksul omandatud kogemused ja oskused kirja panna ning sulle edasi anda. Kuidas pildistada nii, nagu Sergei Zjuganov seda teeb? Paljud fotografid on kadedusega selle üle pead murdnud kuid nüüd saavad võimaluse teada. Selles fotokursuses räägib Sergei kõik ära.

 

3
Kursuse sisukord

 

 1. Sissejuhatus
 2. Mis on autofotograafia ja milleks on seda vaja
  1. Sissejuhatus
  2. Miks on auto nii populaarne?
  3. Autofotograafia liigid
 3. Autofotograafi varustus
  1. Sissejuhatus
  2. Kaamera ja objektiiv
  3. Valgustehnika
  4. Muud lisatarvikud
 4. Ettevalmistus võtteks
  1. Sissejuhatus
  2. Kliendi vajaduste väljaselgitamine
  3. Eeltöö võttekoha valikul
  4. Aja planeerimine
  5. Auto ette valmistamine
 5. Auto pildistamise alused – müügikuulutuste ABC
  1. Sissejuhatus
  2. Soovitused pildistamise asukoha ja aja valimiseks
  3. Soovitused auto ette valmistamiseks ja pildistamisprotsessiks
 6. Protsess
  1. Sissejuhatus
  2. Valgus
  3. Kompositsioon
  4. Võttenurk ja rakurss
  5. Kaamera ja sätted
 7. Pildistamine õues
  1. Sissejuhatus
  2. Meeskond ja ülesanded
  3. Võttekohad: üldkasutatav ja tasuline
  4. Sõidufotode tegemine ja ohutusnõuded
 8. Pildistamine stuudios
  1. Sissejuhatus
  2. Stuudiote valik
  3. Meeskond ja ülesanded
 9. Järeltöötlus
  1. Sissejuhatus
  2. Esimese näidisfoto töötlusvideo
  3. Teise näidisfoto töötlusvideo
  4. Kolmanda näidisfoto töötlusvideo
 10. Äriline pool
  1. Sissejuhatus
  2. Eestis ja mujal maailmas
 11. Lõppsõna

 

4
Veebipõhine kursus on soodsam ja mugavam

Autode pildistamise kursuse tekstimahtu on umbkaudu 24 tihedalt täis tuubitud A4 lehe jagu. Selget ja täpselt sõnastatud teksti on ilmestamas ilusad näidisfotod. Kogu see materjal on mugavalt internetis nii et saad seda vaadata ükskõik kus ja ükskõik millal. Mugavalt nii tavaarvuti kui ka tahvelarvuti või nutitelefoni abil. Sama informatsiooni ja pildimaterjali kätkeva raamatu hind oleks mitmekordselt suurem. Samuti küündiks sama mahtu hõlmava traditsioonilise koolituse hind kaugelt üle 100€ piiri. Veebipõhine fotokursus on soodsam.

See veebipõhine fotokursus on oma iseloomult õppematerjalide kogu. Justkui internetis olev õpperaamat. Kord ostetuna on see sul alati olemas nii et saad seda igal ajahetkel ükskõik kus taas lugeda ja olulisemaid kohti üle korrata.

!

See kursus on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu, mis koosneb 11 peatükist, 33 alapeatükist ning enam kui 70 näidisfotost. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

Autode pildistamise meistriklass

29.99

 • 11 peatükki ja 33 alapeatükki
 • 70+ näidisfotot
 • 3 videot fotode töötlemisest
 • Autofotode uus tase fotohuvilistele
 • Paremad fotod autode müügikuulutuste jaoks

Autode pildistamise meistriklass

29.99

 • 11 peatükki ja 33 alapeatükki
 • 70+ näidisfotot
 • 3 videot fotode töötlemisest
 • Autofotode uus tase fotohuvilistele
 • Paremad fotod autode müügikuulutuste jaoks

Kinkekaart

Soovid kursust kinkida? See kursus on saadaval ka kinkekaardina - siinsamas fotokursus.ee veebilehel. Vaata lähemalt...

Sinu kursused

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.