Kaamerat on Toomas käes hoidnud alates poisipõlvest, kuid loodust hakkas läbi pildiotsija vaatlemaumbes aastal 2003. Kontoritöö kõrvalt ja meetrites slaidifilmi põletades leidis ta end sõpradega nii mõnelgi varahommikul järjekordses uduses rabas päikesetõusu ootamas....

1
Lummavad videod lihtsatest asjadest

See kursus sisaldab endas kõike, mida on algajal vaja ilusate Time-lapse videote loomiseks. Foto- ja videograaf Toomas Ili on pildistanud sadu intervallvõtteid ning toob oma aastatepikkuse kogemuse nüüd sinuni. Kasulikud nipid ilusamate kaadrite saamiseks. Ohud, mis intervallvõtte pildistajat varitsevad ja soovitused nende ohtude elimineerimiseks. Töövood, mis sadade fotode töötlemise võimalikult lihtsaks ja kiireks muudavad – kursuses on see kõik ja rohkemgi veel.

Time-lapse kursus on ideaalne fotohuvilisele, kes juba teab, mis on ISO, ava ja säriaeg ning kes oskab pildistada manuaalrežiimis. Need vajalikud baasteadmised leiad meie kõige populaarsemast koolitusest “Fotograafia algkursus“.

 

2
Ükskõik millise peegel- või hübriidkaameraga

Kui sul on peegelkaamera või hübriidkaamera või sisseehitatud intervalomeetriga kompaktkaamera, siis oled Time-lapse pildistamiseks peaaegu et valmis. Mis on intervalomeeter ning mida täpsemalt time-lapse pildistamiseks vaja on – kogu see info on koos praktiliste soovitustega kursuses olemas.

 

3
Kuidas intervallvõtet pildistada?

 

Foto- ja videograaf Toomas Ili  räägib üksikasjalikult lahti intervallvõtte pildistamisega seotud nüansid. Lisaks toob Toomas välja ka ohud, mis pildistajat intervallvõtte puhul varitsevad ja kirjutab, kuidas need juba eos lihtsate vahenditega elimineerida – selleks, et lõpptulemus oleks ilus ja pildistatud fotode töötlemisel ei esineks probleeme.

 

4
Kuidas pildistatud fotodest video saab?

Sajad fotod on mälukaardile püütud – mis saab edasi? Kuidas need nüüd filmiklipiks muundada saab? Milline tarkvara selle jaoks kõige parem on? Kuidas pigistada siit välja see kõige parem videokvaliteet, millist koodekit kasutada ning kui suur peaks olema lõpptulemusena valmiv video? Kõik need ja veel paljud teised küsimused saavad kursusel vastuse.

 

5
Viimane lihv videotöötlusprogrammis

Pane oma Time-lapse video tõeliselt särama ja elama – anna sellele viimane lihv videotöötlusprogrammis. Siin saad videopilti liigutada nõnda, nagu oleks kaamera filmimise ajal liikunud. Siin saad lisada videole ihukarvu kergitava muusika ning lõigata mitu time-lapse videot üheks võimsaks taieseks. Täpselt nõnda, nagu internetis nähtud.

!
Mis formaadis see kursus on?

Time lapse kursus on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu, mis koosneb 26 videost, 4 peatükist, 24 alapeatükist ja näidisfotodest. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

Time-lapse fotograafia – kuidas luua imeilusaid time-lapse filme

19.99

  • 5 peatükki ja 24 alapeatükki
  • 26 time-lapse videot näidiseks
  • Mugavalt loetav nii tahvelarvuti kui nutitelefoniga
  • Kõik teadmised algajale time-lapse huvilisele
  • Loo efektseid videoid loodusest, linnamaastikust või iseenda tegemistest

Time-lapse fotograafia – kuidas luua imeilusaid time-lapse filme

19.99

  • 5 peatükki ja 24 alapeatükki
  • 26 time-lapse videot näidiseks
  • Mugavalt loetav nii tahvelarvuti kui nutitelefoniga
  • Kõik teadmised algajale time-lapse huvilisele
  • Loo efektseid videoid loodusest, linnamaastikust või iseenda tegemistest

Kinkekaart

Soovid kursust kinkida? See kursus on saadaval ka kinkekaardina - siinsamas fotokursus.ee veebilehel. Vaata lähemalt...

Sinu kursused

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.