Jaak Nilson on lõpetanud Tartu 1. Keskkooli ning Tallinna 2. Tehnikakooli, kus õppis fotograafiks.

...

1
Kinnisvara pildistamine on imelihtne

Miks üldse pildistatakse professionaalsel tasemel arhitektuuri ning interjööre ning mis vajadus on kinnisvara fotode järele? Vastus on siinkohal ilmselge – kunstilise lähenemisega fotode tellimiseks on peamiselt ehitusfirmad ja arhitektuuribürood, kes soovivad oma loomingu talletamiseks häid pilte, mida saab tehtud tööde all näidata ning uutele potentsiaalsetele klientidele pakkuda. Kinnisvara pildistamine on sageli pisut teise iseloomuga – kui pildistada uut, äsjavalminud maja või korterit, siis kinnisvara ja arhitektuuri pildistamine täiesti kattuvad. Puhtalt kinnisvara fotograafia on jällegi hoone või ruumide seisukorra realistlik edasiandmine fotode abil võimalikele klientidele / ostjatele.

2
Mida kursuse jooksul õpid

Selles kursuses keskendume just hoonete ja interjööride pildistamisele – räägime lahti, millele tähelepanu pöörata pildistamist planeerides, pildistamise ajal ning ka peale pildistamist järeltöötluse ajal. Millal on kõige parem hoonet või siseruume pildistada, mis tehnikat kasutada jms – kõik need küsimused saavad kursuse lõpus vastuse. Samuti peatume pikalt järeltöötlusel – millises situatsioonis tasub järeltöötlusega ka väikseimad defektid eemaldada, mil seda üldse ei tohi teha.

 

3
Kursuse sisukord

 1. Sissejuhatus
 2. Millist tehnikat kasutada?
  1. Sissejuhatus
  2. Kaamera
  3. Objektiiv
  4. Statiiv
  5. Muud lisatarvikud
 3. Kinnisvara pildistades
  1. Sissejuhatus
  2. Eeltööd
  3. Mida ja kuidas pildistada
  4. Pildistamistehnika
 4. Fotode töötlemine
  1. Sissejuhatus
  2. Fotode töötlemine
  3. Näidisvideod
 5. Lõppsõna

4
Nii fotograafidele kui maakleritele

See kursus on kirjutatud sellest lähtudes, et kinnisvara, interjööre ning arhitektuuri ei pildista elukutselised fotograafid. Pigem on see suunatud hobifotograafidele, alustavatele fotohuvilistele ning ka näiteks kinnisvaramaakleritele, et saada parema tulemuse ning et tehtud tööd müüksid end ise.

Siinkohal on sobilik kõrvale vaadata ka teisi Fotokursuse e-kursuseid, mille käigus õpid nii fotograafia põhitõdesid, fototöötlust kui ka näiteks droonifotograafiat süvitsi. Seda kõike selleks, et saavutada veel paremaid tulemusi.

!
Mis formaadis see kursus on?

Kinnisvara pildistamine kursus on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu, mis koosneb 5 peatükist, 12 alapeatükist, näidispiltidest, näidisvideotest ning praktilistest juhenditest. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

Vaata seda kursust lähemalt tutvustuslehel

Kinnisvara pildistamine

29.99

 • 5 peatükki ja 12 alapeatükki
 • Näidisfotod ning näidisvideod
 • Praktilised fototöötluse juhendid
 • Nii algajale kui edasijõudnud fotohuvilisele

Kinnisvara pildistamine

29.99

 • 5 peatükki ja 12 alapeatükki
 • Näidisfotod ning näidisvideod
 • Praktilised fototöötluse juhendid
 • Nii algajale kui edasijõudnud fotohuvilisele

Kinkekaart

Soovid kursust kinkida? See kursus on saadaval ka kinkekaardina - siinsamas fotokursus.ee veebilehel. Vaata lähemalt...

Sinu kursused

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.