Fotograafiaga olen tegelenud isa vannitoa-pimikute jälgedes alates 1990-ndatest aastatest. Peale gümnaasiumi lõpetamist tekkisid akadeemilised huvid ning aastal 2003 lõpetasin Tartu Ülikooli Usuteaduskonna. ...

1
Parim tasuta fototöötlusprogramm maailmas

portree-2

GIMP on parim tasuta alla laetav ja kasutatav fototöötlusprogramm maailmas. GIMP on võimeline rahuldama nii algaja kui ka juba edasijõudnud fotograafi nõudmised. Nagu GIMP ise, nii on ka GIMPi kursus Photopointi fotokursuste veebilehel täiesti tasuta. Hüppa sisse ja avasta lihtne, loogiline, funktsionaalne ja kiiresti arenev abimees oma fotode töötlemiseks.

 

2
Töötle oma fotosid nagu professionaal

tammetorud-kollaaz

Kui räägitakse fototöötlusprogrammidest, siis ujub tavalise inimese vaimusilma kohe sinakas Photoshop. See maksab päris palju raha. Milleks aga kulutada sadu eurosid, kui on olemas ka täiesti tasuta kättesaadavaid programme, mis vajaliku töö ära teha suudavad? GIMP just täpselt selline programm ongi.

Ma olen näinud inimesi üllatusest ja ärevusest lausa pakatamas, kui nad esimest korda GIMPi proovimas on. “”Selline” programm ei saa ju ometi tasuta olla”, on nende esimene reaktsioon. Saab küll – ja ongi.

Kuna GIMP on tasuta, siis on ka selle kasutamist õpetav kursus tasuta. Kursuse autoriks on Tartu Kõrgema Kunstikooli fotograafia eriala tudeng Marge Nelk, kes on GIMPi fotode töötlemiseks kasutanud juba 2000-ndast aastast alates.

 

2
Mida sa kursusel õpid?

gimp-kollaaz

Kursusel alustame päris algusest peale – tutvustame GIMPi ajalugu, vaatame kasutajaliidest ja selle erinevaid osi, peatume erinevatel failiformaatidel ja vaatame, kuidas GIMP nendega hakkama saab. Seejärel sukeldume juba tõsisemasse pilditöötlusesse – pildikihid, värvikanalid ja vektorjooned, värvid ja kõiksugused fotode töötlemiseks vajalikud parameetrid… Lõpuks veel praktilised ja konkreetsed õpetused erinevates olukordades hakkama saamiseks

!
Mis formaadis see kursus on?

“GIMP fototöötlusprogrammi kursus” on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

GIMP fototöötlusprogrammi kursus

Tasuta!

  • 9 peatükki ja 57 alapeatükki
  • Fotode korrigeerimine algajaile
  • Erinevate tööriistade kasutamine ja piltide töötlemine
  • Tasuta nüüd ja igavesti

GIMP fototöötlusprogrammi kursus

Tasuta!

  • 9 peatükki ja 57 alapeatükki
  • Fotode korrigeerimine algajaile
  • Erinevate tööriistade kasutamine ja piltide töötlemine
  • Tasuta nüüd ja igavesti

Sinu kursused

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.