Kaamerat on Toomas käes hoidnud alates poisipõlvest, kuid loodust hakkas läbi pildiotsija vaatlemaumbes aastal 2003. Kontoritöö kõrvalt ja meetrites slaidifilmi põletades leidis ta end sõpradega nii mõnelgi varahommikul järjekordses uduses rabas päikesetõusu ootamas....

1
Peegelkaameraga filmitud video on imeilus

Kas sul on peegelkaamera, mis suudab salvestada videot? Kui nii, siis on sinu jaoks lahti hoopis uus maailm. Seesama, millele pääsesid mõne aasta eest ligi ainult professionaalsed operaatorid ja kinematograafiad.

Kuidas nii? Ühel lihtsal põhjusel: peegelkaamera videopilt on võrreldav mitu(kümend) tuhat eurot maksvate professionaalsete videokaamerate omaga. See tähendab, et sinu käes on masin, mis on võimeline filmima sama ilusaid kaadreid nagu kinos nähtud. Eeldusel, et sa seda meisterlikult kasutama õpid.

 

2
Mida sa sellel kursusel õpid?

toomas-video

„Filmime peegelkaameraga“ kursus annab vastused kõige põletavamatele küsimustele, mis algajal peegelkaameraga video filmimise juures tekivad. Kuidas teravustada? Millist säriaega valida? Kuidas kaamerat paigal hoida ja kuidas sujuvalt liigutada? Misasi on koodek? Millise programmiga filmitud kaadreid töödelda? Kuidas töödeldud faile veebi üles laadimise jaoks ette valmistada? Jne.

Kaetud saab kogu protsess filmimiseks vajaliku tehnika valimisest kuni valmis filmilõigu veebi üles riputamiseni. Lisaks saad tänu kursuse autori Toomas Ili professionaalsetele kogemustele teletöös aimu sellest, kuidas video tegemine päris profitasandil käib, kuidas peaks filmimist planeerima ning mida peaks tehnika valikul silmas pidama.

 

3
Filmi videoid mida on hea vaadata ka aastate pärast

Kõik see saab selgeks läbi selge, konkreetse ning kasulikest faktidest pungil teksti, näidisvideote ning fotode. Pärast „Filmime peegelkaameraga“ kursuse läbimist võid olla kindel, et oskad peegelkaameraga õigesti ja loominguliselt filmida ning tead ka, mida kord filmitud failidega edasi teha.

 

4
Kursuse peatükid

„Filmime peegelkaameraga“ kursus on jaotatud 9. suuremaks peatükiks, mis omakorda jagunevad parema jälgimise eesmärgil alapeatükkideks.

3.1 HDSLR vs. videokaamera
3.2 SD vs HD
3.3 Küljesuhe ja kaadrisagedus
3.4 Interlaced vs. progressive
4.1 Objektiivid
4.2 Statiivid
4.3 Heli
4.4 Follow focus ja teised abilised
5.1 Sissejuhatus
5.2 Kaadri külgede suhe
5.3 Kompressioon
5.4 Ava ja säri
5.5 Fookus ja fookuskaugus
5.6 Müra (ISO)
5.7 Rolling shutter
5.8 Aliasing ja moire
6.1 Võtete planeerimine
6.2 Produktsiooni võtmeisikud
7.1 Montaazhitarkvara
7.2 Failide konvertimine
7.3 MPG Streamclip tarkvara
7.4 Montaazh
7.5 Näpunäiteid monteerimiseks
8.1 Tele-eeter
8.2 Internet

!
Mis formaadis see kursus on?

“Filmime peegelkaameraga” on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu, mis koosneb 9 peatükist, 25 alapeatükist, fotodest ning 14 näidisvideost. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

Filmime peegelkaameraga. Algkursus

19.99

Tavahind: 29.99€

  • 9 peatükki ja 25 alapeatükki
  • 14 õppevideot
  • Kõik teadmised, mida on vaja imeilusa video loomiseks

Filmime peegelkaameraga. Algkursus

19.99

Tavahind: 29.99€

  • 9 peatükki ja 25 alapeatükki
  • 14 õppevideot
  • Kõik teadmised, mida on vaja imeilusa video loomiseks

Kinkekaart

Soovid kursust kinkida? See kursus on saadaval ka kinkekaardina - siinsamas fotokursus.ee veebilehel. Vaata lähemalt...

Sinu kursused

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.