Mina olen buduaari ja aktifotograaf Liisi. Oma esimese kaamera sain teismelise eas. Selleks oli vana ja raske Zenit. Kuna ma ei osanud esialgu sellega midagi peale hakata, läksin Nõmme Noortemaja fotoringi. Seal veetsin oma reede õhtud õppides säri, ava ja ISO ning ilmutasin pimikus oma esimesed fotod. ...

1
Kursus, mis aitab sul pildistada veetlevaid buduaarifotosid

Fotod © Liisi Viiding

Buduaarifotograafia on kõige naiselikum fotožanr. Samuti üks keerulisemaid. Tehniline pool ning kaamera käsitlus moodustab buduaarifoto puhul ju ainult väikese osa. Hea foto jaoks on vaja lisaks veel palju muud. Head suhtlemisoskust, taktitunnet, teadmisi psühholoogiast, anatoomiast ning oskusi panna tähele iga viimastki pisidetaili. Seda kõike peab buduaarifotograaaf oskama lennult ja ilma mõtlemata, sest pildistades on alati fookus suhtlusel.

Sellest kursusest saad kõik baasteadmised buduaarifotograafiaga alustamise jaoks. Kursuse autor, fotograaf Liisi Viiding annab edasi enda kogemused ja soovitused sellest, kuidas fotosessiooniks valmistuda, kuidas pildistatavaga suhelda ja teda õigesse asendisse seada, mida pidada silmas järeltöötlusel, kuidas oma pilte hinnastada ja palju muud. See kursus annab sulle hea stardipositsiooni kaunite buduaarifotode pildistamiseks. Astu rongile ja kes teab – ehk leiad peagi oma kutsumuse ja toimetad peagi iseenda fotostuudios.

 

2
Buduaarifotograaf Liisi Viiding

Tere. Mina olen buduaarifotograaf Liisi Viiding. Kui ma enda fotograafiteekonda alustasin, ei olnud Eestis sellist teemat nagu buduaari pildistamine üldse olemaski. Olen kõike ise õppinud. Lugematute õnnestumiste ja läbikukkumiste jada on mind viinud sinna kus olen praegu. Töötan peamiselt Tartus, enda fotostuudios mis on Eesti esimene spetsiaalselt ja ainult buduaarifotode pildistamise jaoks loodud stuudio. Olen läbi aastate pildistanud üle mitmesaja naise ning paari ning selle aja jooksul omandatud kogemusi soovin selles kursuses nüüd sulle edasi anda.

 

3
Fotosessioonist valmistumisest piltide müümiseni

Foto © Liisi Viiding

Nagu buduaarifotograafias endas, nii on ka selles kursuses väga väike osakaal fototehnikal ja fotograafilis-tehnilisel poolel. Siit kursusest ei leia sa konkreetset juhendit kaamera seadistuste kohta. See info on ju olemas kasvõi Fotograafia algkursuses. Buduaarifotograafia kursus annab pigem edasi praktilisi teadmisi mis on saadud pildistades just Eesti naisi. Siit saad nippe ja juhiseid kuidas fotosesiooni planeerida, mida pildistamise juures jälgida ning kuidas oma tööd hiljem kliendile üle anda.

Kursusest saad soovitusi selle kohta, kust üldse võiks üks algaja buduaarifotograaf modelle leida, kuidas neid riietada ja kuskohas neid pildistada.    Seejärel õpetab Liisi sind modelli poseerima ja näitab ära olulisemad nipid, mida poseerimise juures kindlasti jälgima peaks. Kursuse viimastes peatükkides saad ülevaate sellest, kuidas Liisi pilte töötleb ning lõpuks eriti kasulik info neile, kes peavad plaani buduaarifoto teenustega raha teenida: hinnastamine ja erinevad paketid Eesti praeguse buduaarifotomaastiku näidetega.

 

6
Kursuse sisukord

Foto © Liisi Viiding

Kursuse sisukord:

 1. Sissejuhatus
 2. Buduaarifotograafi varustus
  1. Sissejuhatus
  2. Kaamera
  3. Objektiivi valik
  4. Välgu kasutamine
  5. Graafikalaud
  6. Fotode väljatrükk
 3. Buduaarifoto stiilid
  1. Sissejuhatus
  2. Buduaaarifoto erinevad stiilid
  3. Klassikaline buduaar
  4. Paari buduaar
  5. Meeste buduaar
  6. Akti pildistamine
 4. Fotosessiooni planeerimine
  1. Sissejuhatus
  2. Kus pildistada?
  3. Kuidas leida modell?
  4. Diskreetsus
 5. Buduaari pildistamise garderoob
  1. Sissejuhatus
  2. Milline pesu sobib buduaari pildistamiseks?
  3. Mida veel kasutada peale pesu?
 6. Modelli juhendamine ja poseerimine
  1. Sissejuhatus
  2. Poseerimise põhireeglid ja soovitused
  3. Fotonäited
 7. Järeltöötlus
  1. Sissejuhatus
  2. Piltide järeltöötlus
 8. Hinnastamisviisid ja lisateenused
  1. Sissejuhatus
  2. Paketid
  3. Lisatooted
 9. Lõppsõna

 

5
Veebipõhine kursus on soodsam ja mugavam

Buduaarifotograafia kursuse tekstimahtu on umbkaudu 17 tihedalt täis tuubitud A4 lehe jagu. Selget ja täpselt sõnastatud teksti on ilmestamas ilusad näidisfotod. Kogu see materjal on mugavalt internetis nii et saad seda vaadata ükskõik kus ja ükskõik millal. Mugavalt nii tavaarvuti kui ka tahvelarvuti või nutitelefoni abil. Sama informatsiooni ja pildimaterjali kätkeva raamatu hind oleks mitmekordselt suurem. Samuti küündiks sama mahtu hõlmava traditsioonilise koolituse hind kaugelt üle 100€ piiri. Veebipõhine fotokursus on soodsam.

See veebipõhine fotokursus on oma iseloomult õppematerjalide kogu. Justkui internetis olev õpperaamat. Kord ostetuna on see sul alati olemas nii et saad seda igal ajahetkel ükskõik kus taas lugeda ja olulisemaid kohti üle korrata.

!

See kursus on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu, mis koosneb 9 peatükist, 27 alapeatükist ning enam kui 50 näidisfotost. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

Buduaarifotograafia

39.99

 • 9 peatükki ja 33 alapeatükki
 • 50+ näidisfotot
 • Kõik teadmised ja nipid buduaarifotograafiaga alustamiseks
 • Sobilik ka täiesti algajale fotohuvilisele

Buduaarifotograafia

39.99

 • 9 peatükki ja 33 alapeatükki
 • 50+ näidisfotot
 • Kõik teadmised ja nipid buduaarifotograafiaga alustamiseks
 • Sobilik ka täiesti algajale fotohuvilisele

Kinkekaart

Soovid kursust kinkida? See kursus on saadaval ka kinkekaardina - siinsamas fotokursus.ee veebilehel. Vaata lähemalt...

Sinu kursused

Sinu 10€ sooduskupong

Saadame sulle 10€ sooduskupongi, mida saad kasutada kõikide fotokursus.ee keskkonnas olevate fotokursuste ja kinkekaartide ostmisel.

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisestada enda nimi!

Sooduskupongi saamiseks on vajalik sisetada enda e-posti aadress!

Teie e-posti aadressi lisamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.