Nagu sa ilmselt juba tead, siis ilusate fotode loomiseks on vaja teadmisi nii pildistamise kui ka järeltöötluse vallast. Õnneks Eesti suurimast fotograafia-alasest õpikeskkonnast fotokursus.ee saad kõik need teadmised kiirelt ja mugavalt kätte.

Eriti mõnus on uusi nippe hankida just nüüd, sest 17. märtsi südaööni on Photopointi sünnipäeva puhul kõik fotokursused, sooduskomplektid ja e-kinkekaardid vähemalt 25% soodsamad.

Tutvu kindlasti meie kõige populaarsemate kursustega:

  • Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi” – Eesti üks kõige vaadatuimate videote looja Martti Hallik annab sulle edasi kõik enda trikid, et oskaksid ka sama head sisu luua.
  • Autode pildistamise meistriklass” kursusel õpetab Eesti tuntuim ja tunnustatuim autofotograaf Sergei Zjuganov sind pildistama ilusaid fotosid autodest.
  • Buduaarifotograafia“- kursuselt saad kätte kõik baasteadmised veetlevate buduaarifotode pildistamiseks. Olenemata, kas oled algaja või proff!
  • Kinnisvara pildistamine” – selles kursuses keskendutakse just hoonete ja interjööride pildistamisele ja räägitakse lahti, millele pöörata tähelepanu pildistamist planeerides, pildistamise ajal ning ka peale pildistamist järeltöötluses
  • Ööfotograafia” – tehniliselt keerukas ööpildistamine on lõpuks ometi lihtsasti lahti seletatud!”

 

Vali kursus välja ja tähistame koos sünnipäeva ››