Kuni käesoleva nädala lõpuni (09.03 k.a) saavad kõik fotohuvilised endale soetada ühte meie populaarseimat fotokursust tavahinnast 90% soodsamalt.

Fototöötlus photoshop Elements 7 baasil” peaks huvi pakkuma kõigile, kes pildistavad digifotosid ja sooviksid neid pärast arvutis veelgi ilusamaks muuta. Kursus koosneb 35-st õppevideost kogupikkusega 2 tundi ja 35 minutit. Portree- ja pulmafotograaf Urmas Ääro näitab videotes selgelt, lihtsalt ja samm-sammult ära kõik olulisemad tehnikad, mida ta ise igapäevaselt fotode töötlemisel kasutab.

“Miks antakse nii väärt asja ära nii soodsa hinnaga?” võivad nüüd mõned terasemad huvilised küsida. Tegemist on omamoodi lõpumüügiga. Nagu ka nimi “Fototöötlus Photoshop Elements 7 baasil” ütleb, on see kursus loodud üsna vana programmiversiooni baasil (praegu pakub Adobe uusima programmina Photoshop Elements 12 versiooni). Selle kursuse aeg hakkab vaikselt läbi saama ning juba lähinädalail on meil plaanis fotokursuse veebilehel lansseerida uhiuus, täiendatud Photoshop Elements kursus – hinnaga 29,99€.

“Photoshop Elements 7” baasil kursust saavad aga suurepäraselt kasutada ka need, kellel on uuem programmiversioon.

Võrreldes Elements 7 programmi praeguse uusima versiooniga ei ole kõige olulisemas – Expert Mode režiimis – tehtud mitte mingeid olulisi muudatusi. Kõige suuremad muudatused on: 1) Ülemine tööriistapaneel (mis enne asus töölaua ülal) on nüüd all; 2) Kasutajaliides on pisut heledam. Nõnda saab vana kursuse abil suurepäraselt tõsist fototöötlust õppida ka siis, kui sul on olemas 7-ndast uuem Photoshop Elements programmiversioon.

Lisaks fotode töötlemisele näitab profifotograaf Urmas Ääro kursusel ka seda, kuidas pilte hallata nii et neid lihtne leida oleks. Koos saab teha fotoraamatut, fotokalendrit ja slaidiesitlusi… Ka kõik see on lihtne ja arusaadav uuemate programmiversioonide omanikele.

Kasuta võimalust ja võta kursus – 09. märtsini on see võileivastki soodsam. Kui kõik videod korralikult läbi töötad, muutud päris algajast tõeliseks eksperdiks. Garanteeritult.

Võta soodsalt – vaata ja osta kursuse lehel