Eeloleval pühapäeval on emadepäev. Sel puhul on fotokursuse keskkonnas kaks kursust eriti soodsa hinnaga. Emade lemmikkursused “Kuidas pildistada lapsi” ja “Toidufotograafia” saab nüüd lausa 40% soodsamalt! Ka kinkekaardina.

Kuidas pildistada lapsi” kursus julgustab, suunab ning juhendab emasid (ja ka isasid) jäädvustama oma lapsi nii, et piltidest oleks palju rõõmu ka aastakümnete pärast. Kursuse autoriks on ajakirja Pere ja Kodu fotograaf ja kolme lapse ema Hele-Mai Alamaa.

Toidufotograafia” kursusest leiavad kõik teadmised ja nipid ilusate ja professionaalsete toidufotode pildistamiseks. Ükskõik, kas soovid pildistada ilusaid pilte enda valmistatud roogadest või alustada toidufotograafiaga päris professionaalsel tasemel.

Neid fotokursusi saad tellida ka kinkekaardina. Kinkekaardi saadame tellija meilile PDF-dokumendi kujul. Nii saad selle meili teel saata või siis välja printida ja emale ümbriku sisse või raamatu vahele asetada. Soodushinnad kehtivad kuni emadepäeva lõpuni ehk 06-08 mai.