Siinsamas fotokursus.ee õpikeskkonnas on käima lükatud aasta suurim sooduskampaania. Alates tänasest kuni pühapäeva keskööni on kõik fotokursused, sooduskomplektid ja kinkekaardid vähemalt 50% soodsama hinnaga. Nii suurt ja ulatuslikku allahindlust pole fotokursuse õpikeskkonnas tegelikult mitte kunagi enne olnud, sest seekord kehtib -50% ale ka neile kursustele, millel juba enne soodushind oli.

Senisest poole soodsamalt saad nüüd nii “Buduaarifotograafia“, “Nutifotograafia ABC“, “Laste pildistamise“, “Tootefotograafia“, “Makrofotograafia“, “Portreefotode töötlemise” kui ka “Toidufotograafia” kursused. Veelgi soodsamalt kui 50% saad aga näiteks RAW failide kursuse, või fotokursus.ee tervikpaketi, kus sees absoluutselt iga viimane kui üks kursus!

Suur suvi on homsest ametlikult käes ja see tähendab, et kõige magusam pildistamishooaeg fotohuviliste jaoks on alanud. On viimane aeg lihvida oma seniseid teadmisi ja ammutada uusi. Õppida oma kaamerat manuaalrežiimis juhtima või pildistatud fotosid töötlusprogrammis imeilusaks tuunima. Suur kevadkampaania kehtib ainult 5 päeva – kuni pühapäeva, 24 juuni keskööni