Siin see on. Uuendatud fotokursuse veebileht on nüüd laivis ja rokib täiega. Me alustasime päris otsast peale ja ehitasime selle ilusa lehe üles täiesti uuele vundamendile. Seniste kursuste asjalik sisu on jäänud puutumata. Paremaks on aga muutunud kursuste kuvamise viis ning kõik muu kursuste ümber.

Kursustes on senisest parem navigeerida tänu kursuse üldlehele ning hästi struktureeritud sisukorrale. Samuti on kursusi nüüd mugavam lugeda nutitelefonide ja tahvelarvutite väiksematel ekraanidel – kogu fotokursuse lehe sisu on nn responsive ning kohaldab end vastavalt ekraani suurusele. Mugavamaks on muutunud nii uute kursuste ostmise protsess kui ka juba olemasolevate kursuste haldamine. Eriti suured muutused on kasutajate jaoks kindlasti konto halduses – nüüd pääseb igaüks lihtsalt muutma oma parooli või e-maili ning näeb konto lehel detailselt kõiki enda tellimusi.

Kõige parem ootab meid aga ees. Uus, dünaamiline platvorm võimaldab meil teoks teha päris mitmed lahedad, kasulikud ja huvitavad ideed nii et viimaste nädalate magamata päevi fotokursuse meeskonnal veel niipea tasa teha ei õnnestu. Igaks juhuks ei hakak siin veel veksleid välja käima, kuid kui plaanid teoks saavad, võib fotokursuse veebilehe ümger nimetada fotohuviliste mekaks. Kohaks, kuhu kõik – nii algajad kui ka edasijõudnud fotohuvilised – teadmisi ammutama tulevad. Seda nii tasulisel kui ka tasuta kujul.

Viimase aasta postitama artiklid siin blogis tuleb nüüd kähku valmis vehkida. Lisaks on ukse taga ootamas päris mitu uut ja huvitavat kursust, mis enne Teie ette jõudmist veel täiendamist, parandamist ja küljendamist nõuavad. Lisaks need ideed… Tegemist on palju, kuid meie juba teame – fotokursus.ee saab olema üks parimaid õpikeskkondi eestis. Jääge meiega 🙂