Tallinna noortenädala raames korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet fotokonkursi “Raamist välja linnaruum“. Konkursiga tahetakse julgustada ja innustada märkama ümbritsevat linnaruumi erinevate nurkade alt. Sellest on oodatud osa võtma noored vanuses 12–26 eluaastat. Auhinnad on välja pannud Eesti fotokool ja Fotokursus.ee.

Konkursil osalemiseks pole vaja teha muud, kui haarata kaamera ja minna üksi või koos mõnusa seltskonnaga linnaruumi avastama. Seejärel leida tehtud fotode seast üles kõige kõnekamad klõpsud ja need meie poole teele saata.

Konkursile esitatud fotosid hindab Tallinna Spordi- ja Noorsooameti kokku kutsutud žürii, kes valib välja 3 parimat tööd. Auhinnad paneb välja Photopoint ja Eesti Fotokool. Samuti valib konkursi tööde seast ühe foto välja Fotoajaki “Positiiv” – see trükitakse ära ajakirja talvenumbris. 12nest kõige kõnekamast ja inspireerivamast tööst valmib aga näitus, mida eksponeeritakse Tallinna noortenädalal 21.–24. oktoobril 2015 Kultuurikatlas.

Fotode vastu võtmise periood on juba alanud ning kestab kuni käesoleva aasta 11. oktoobrini kell 23.59. Konkursile esitatavad fotod peavad eelnevalt olema üles laetud mõnda pildi jagamise programmi (nt Dropbox vm), kust saab fotode lingid saata meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee – märksõnaga LINNARUUM.