Tänapäeval pildistatakse fotosid nii palju, et neid pole aega vaadatagi. Rääkimata nende töötlemisest. Meie kõvakettad täituvad aina uute ja uute digipiltidega. Nende seast mingi kindla foto ülesleidmine kujuneb pahatihti väga piinarikkaks, aeganõudvaks ja mõnikord isegi võimatuks ülesandeks.

Leia fotod lihtsalt üles

Kujutle aga programmi, kus saad sisse trükkida sõbra nime ja juba kuvatakse Sulle ekraanile kõik fotod, mis Sa sellest sõbrast pildistanud oled. Kui nüüd trükid sisse veel asukoha, kuvab see sulle kõik fotod, mis Sa sellest sõbrast selles samas asukohas pildistanud oled. Selline programm oleks päris lahe, kas pole?

Tee fotod ilusaks ja lõika õigesse mõõtu

Nii leiad kiirelt üles täpselt need ilusad pildid, mille Sa oma sõbrast 5 aastat tagasi puhkusel  ja 2 aasta eest sünnipäeval pildistasid. Mõni pilt on liiga hele – teed tumedamaks. Värvi on liiga vähe – lisad juurde. Mõne pildi peale on jäänud tema nõme sõbranna – lõikad välja. Ühe pildi peal on tal rõvedad vinnid – silud ilusaks… Sa oskad kõike ja see kõik läheb Sul kiirelt.

Koosta fotokalender või kaart…

12 pilti ongi ilusasti töödeldud. Nüüd avad sealsamas programmis Create > Photo Calendar ja teed nendest töödeldud piltidest sõbrale ilusa fotokalendri, mille saab fotolaboris välja printida. Ilus kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või lihtsalt niisama.

Selline programm, mis võimaldab kõike seda teha – ja tegelikult veel palju enamat – on olemas – See on Adobe Photoshop Elements ja see on müügil ka Photopointi veebipoes. Ning 30-päevase prooviversioonina Adobe veebilehel.

See videopõhine kursus õpetab fotode töötlust ja haldust

Selline kursuski on nüüd olemas, mis õpetab sind kasutama ära kõiki selle programmi võimalusi. Fototöötlus Photoshop Elements 11/12 baasil.

  • See õpetab sulle piltide haldust Photoshop Elements programmis –  selleks et kiirelt üles leida vajalikud pildid.
  • See õpetab sulle fotode töötlemist – nii algtasemel kui ka eksperttasemel – selleks, et saaksid fotod muuta just selliseks nagu tahad.
  • Ning see õpetab sind looma fotokaarte, fotoraamatuid, fotolakendreid, slaidishow`sid ja muid viise enda ilusate fotode efektseks näitamiseks.

Vaata kursuse tutvustusvideot selle autorilt Urmas Äärolt

 

Kui palju see kursus maksab?

Kui selline kursus toimuks õppeklassis, maksaks see kaugelt üle 100€. Traditsioonilised kursused ongi niivõrd kallid, kuna seal tuleb maksta ruumide eest, osalejate arv on piiratud jne. Kui aga sellisel kursusel õpetatakse mingit arvutiprogrammi – kasvõi näiteks fototöötlusprogrammi, näidatakse ikka kõike arvutiekraanil.

Kas poleks siis mugavam vaadata sedasama arvutiekraanil olevat õpetust mugavalt enda kodus – just siis kui sul selle jaoks aega on. Ilma et peaksid kuhugi kohale sõitma ja mõned korrad vahele jätma sest sul ei olnud sel õhtul aega. Ja kas poleks parem, kui selline kursus maksaks vaid 29.99€. Urmas Ääro internetipõhine videokursus on just täpselt selline ja just täpselt nii palju maksabki.

Kust saab?

Photoshop Elements fototöötluskursus on siinsamas internetis. Pulma- ja portreefotograaf Urmas Ääro näitab sulle seal 42 õppevideo abil ära kõik fotode fototöötluse nipid ja profiklassi tehnikad. See on üle viie tunni kasulikku sisu otse sinu arvutiekraanil.

Vaata lähemalt Photoshop Elements 11/12 kursust siinsamas fotokursuse veebilehel