Fotokursus.ee veebilehel on nüüd saadaval uus kursus: „Ööfotograafia“.

Selles mahukas ja põhjalikus kursuses saab selgeks, kuidas pildistada siis kui päike on juba looja läinud ning valgust väljas vähe. Kuidas pildistada sinise tunni ajal, millal tasub minn kaadrisse püüdma linnuteed, jahtida tähesadu või kasutada kuuvalgust maastike maalimiseks.

Lisaks sellele, “kuidas” öösel pildistada, käsitleb äsja avalikustatud kursus ka ööpildistamise ülejäänud tahke, mis on hea pildi saamiseks üliolulised. Pikemalt peatume nii pildistamiseks ettevalmistustel kui ka pildistatud fotode järeltöötlusel. Samas anname ette ka hoiatuse – kogu see öise pildistamise protsess on parasjagu sõltuvust tekitav 🙂 .

Ööfotograafia kursus on fotokursus.ee veebilehel olev õppematerjalide kogu, mis koosneb 8 peatükist, 46 alapeatükist, tervest hulgast näidisfotodest ja kolmest õppevideost fototöötluse sektsioonis. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.

 

Osta Ööfotograafia kursus ja tee lummavaid pilte ka öösel›