fotokursus-dslr-112

Fotokurus.ee veebileht on nüüd uhkem kui kunagi varem. Täna toimunud uuenduskuur on vast kõige selgemalt näha avalehel, mille päisesse ilusad, dünaamiliselt vahelduvad fotod tekkinud on. Uuenduse tegelik iva saab aga selgeks lähemal vaatlusel. Nimelt on nüüd Fotokursuse veebilehel senisest märksa lihtsam navigeerida – seda iseäranis siis, kui oled endale ostnud ühe või mitu kursust.

Kui seni oli kogu Fotokursuse veebilehel olev materjal käsitletud ühe, mitmeks osaks jagatud kursusena, siis enam mitte. Nüüd on fotokursuse veebilehel eraldi kursused omaenda eraldi sisukorraga. Selline esitlusviis muudab nii soetatud kursuse lugemise kui ka pakutavate kursuste valimise oluliselt selgemaks ja lihtsamaks. Uute kursuste lisamisel ei paisuta nad enam ühe suure kursuse kogumahtu vaid lisanduvad juba omaette eraldi üksustena.

Niisiis uuenes täna fotokursuse veebilehe välimus ja struktuur. Samas muutus fotokursuse veebileht aga ka suuremaks – lisandus uus ning tõepoolest väga huvitav kursus “Filmime peegelkaameraga. Algkursus”. Juba mitu aastat on peegelkaameratega võimalik lisaks pildistamisele ka ilusat videot filmida. Häda on aga selles, et keegi ei ole siiamaani võtnud vaevaks kasutajaid seda suurepärast funktsiooni korralikult kasutama õpetada. Nüüd on see lünk täidetud – professionaalse foto- ja videograafi Toomas Ili abiga teavad selle kursuse läbinud täpselt, kuidas peegelkaameraga õigesti ja loominguliselt filmida ning  mida kord filmitud failidega edasi teha.

Loe uue fotokursuse kohta lähemalt siit