Ilusad fotod võiks ju ka suurelt fotopaberile trükkida. Fotokursuse abiga saad seda teha nüüd täiesti tasuta. Iga fotokursuse ostuga tuleb kuni juuli lõpuni kingituseks kaasa 10 tasuta A4 mõõdus näitusekvaliteedis paberfoto tellimus Photopoint ProLab`ist.

ProLab on eelkõige fotoentusiastidele ja profifotograafidele mõeldud tellimiskeskkond, kust saab tellida tavalisest täpsemate värvidega, laiema värvusulatusega ja suurema kontrastsusega paberfotosid. Need, profitasemel  näitusekvaliteediga pildid trükime sulle välja uue tehnoloogiaga Noritsu D1005 HR kuivlaboris. Selliste suurte ja ilusate paberfotodega saad enda kodus iseenda piltidest kasvõi fotonäituse korraldada.

Kümne A4 mõõdus foto hind on ProLab`ist tellides kokku 19,99€ (vaata ProLab hindu siit). Kuna enamik fotokursus.ee kursusi maksavad 29,99 või 19,99€, siis on siin tegemist tõsiselt kasuliku diiliga.

10 profikvaliteediga A4 paberfoto tasuta tellimiseks osta siitsamast fotokursus.ee keskkonnast ükskõik milline kursus juulikuu jooksul. Pärast ostu saadame Sulle sooduskoodi ja täpsed juhised e-mailile. Juulikuu lõpeb juba vähem kui nädala pärast nii et tegutse kohe 🙂

Vali endale sobiv kursus ja saad suured profikvaliteedis fotod tasuta juba täna!

Kampaania kehtib 25.07.14 –  31.07.14 (k.a)