Täna, 2. septembril saab fotokursus.ee 5 aastaseks. Täpselt viis aastat tagasi alustasime nelja kursusega. Nendeks olid praegugi väga populaarne “Fotograafia algkursus” praktilisemaid soovitusi sisaldav “Loodus- ja portreefotograafia põhitõed“, “Välklamp, kompositsioon ja teravus” ning “Fototöötlus Adobe Photoshop Elements 7 baasil“. Nüüdseks on fotokursus.ee kasvanud Eesti suurimaks fotograafia-alaseks online õpikeskkonnaks. Kõige uuem kursus on siin Marju Randmer-Nellise “Toidufotograafia” ja võib olal kindel et peagi lisandub veel nii mõnigi huvitav kursus.

 

Tasuta fotokursus kõigile

Tänase sünnipäeva tähistamiseks oleme otsustanud anda kõigile soovijatele ühe enda parematest kursustest täiesti tasuta. Ilma mingi nipi ega trikita. Tasuta kursust saab ainult sünnipäeval ehk ainult täna, 02 septembril. Selleks kursuseks on loodusfotograaf ja videograaf Toomas Ili poolt kokku pandud “Time-Lapse fotograafia“. See kursus õpetab sind tegema just selliseid videoid:

 

Tasuta kursuse saamiseks mine fotokursuse veebilehele, vali kursuste seast “Time-Lapse fotograafia”, lisa see ostukorvi ja sisesta ostukorvis sooduskood synnipaev5

Time-lapse fotograafia juurde

Igale kursuse ostjale täna kingituseks 50 paberfoto tellimus

Lisaks tasuta kursusele saavad kõik, kes tänase päeva jooksul ostavad ükskõik millise meie tasulise kursuse, kingituseks 50 paberfoto tellimuse (10×15 cm mõõdus) Photopointi digilaborist. Pärast kursuse ostu saadame Sulle sooduskoodi ja täpsed juhised e-mailile. Ka see kingitus tuleb kursusega kaasa ainult täna, 02 septembril.

Vali välja sind huvitav kursus ja saad 50 paberfotot kingituseks.