Suur suvepuhkuste aeg hakkab lõppema. Kindlasti on ka sinu mälukaartidel ja arvutis palju puhkusepilte – õnnestunud kaadreid, mille üle salamisi uhkust tunned ning ka selliseid, mida teistele näitamise jaoks pisut lõigata, heledamaks teha või muidu kohendada vaja oleks. Fotokursus ulatab sulle abistava käe ning pakub nüüd fototöötlusteemalisi kursusi pööraselt soodsa hinnaga: 9.99€ kursus!

Fototöötlus Photoshop Elements 7 baasil – 9.99€

t66tlus1Kas soovid pildistatud fotosid järeltöötlusega ilusamaks muuta, kuid ei tea täpselt kuidas seda teha? Sind on ootamas suurepärane kursus „Fototöötlus Photoshop Elements baasil“. Photoshopikoolitaja ja fotograaf Urmas Ääro näitab Sulle 35 õppevideo vahendusel, kuidas Sa oma pilte järeltöötlusega paremaks muuta saad. Kursus sobib ideaalselt nii algajaile kui ka juba veidi edasijõudnud fotohuvilistele.

Vaata seda kursust lähemalt

Raw failid ja nende ilmutamine Photoshop CS4 baasil- 9.99€

hinnad-RAWKas Sulle on oluline, et Sinu peegelkaameraga või keskmisest vingema kompaktkaameraga pildistatud fotod oleksid parima võimaliku kvaliteediga? Kui nii, siis peaksid pildistama RAW faile. Urmas Ääro 17. õppevideot juhatavad sind otse RAW imelisse maailma. Kursus sobib fotohuvilistele, kes soovivad oma piltidest välja pigistada maksimaalse võimaliku kvaliteedi.

Vaata seda kursust lähemalt

Järeltöötlus on oluliseks komponendiks paeluva foto tekkeprotsessis. Haara enda fotopisikul sarvist ning silluta endale tee imeilusate fotode juurde. Fotokursus tuleb sulle appi.