Siinsamas Fotokursus.ee veebilehel on nüüd väljas uus sooduskomplekt. See koosneb kahest populaarsest fotokursusest: “Fotograafia algkursus” ja “Kuidas pildistada lapsi”. Kuni käesoleva nädala lõpuni ehk pühapäevani (11.01.15 k.a) on seesama sooduskomplekt tavahinnast koguni 56% soodsam. Säästad 49,99€ – täpselt sama palju, nagu “Fotograafia algkursus” üksi ostes maksab.

“Fotograafia algkursus” on konkurentsitult fotokursus.ee kõige populaarsem kursus. See viib Sind kindlal käel aste-astmelt ning samm-sammult läbi fotograaafia tehnilist poolt puudutavate põhiteadmiste. Lihtsas eesti keeles on ladusalt ja selgelt ära seletatud see, kuidas foto tekib ning kuidas fotograaf seda protsessi mõjutada saab. See kursus valab tugeva vundamendi, millele saab peale ehitada mida tahes.

Fotokursus “Kuidas pildistada lapsi” on mõeldud eelkõige emadele ja isadele, kes soovivad pildistada oma lastest ilusaid fotosid. Selles kursuses ei pühenduta kaamera seadetele ja tehnilistele nüanssidele. Ajakirja Pere ja Kodu fotograaf Hele-Mai Alamaa keskendub neile asjadele, mis aitavad sul pildistada enda lapsest rõõmsa ja huvitava pildi. Laps ise, lapse tujud, fotograafi enda häälestatus ja see keskkond, mis teid ümbritseb… Kui modelliks on väike laps, on just need elemendid hea foto jaoks määrava tähtsusega.