Meil on sulle hea uudis. Alates tänasest kuni jõulunädala lõpuni (28.12.2014) on kõik fotokursus.ee kinkekaardid sulle 15% soodsamad. Kinkekaarti saad kingituseks osta kasvõi viimasel hetkel – jõululaupäeva õhtul, sest digitaalne kinkekaart saadetakse sulle kohe PDF-kujul meilile. Samuti on see hea võimalus üllatada sõpru-sugulasi, kes elavad kaugel ja keda seetõttu silmast-silma ei näe. Neile saad kinkekaardi lihtsalt meili teel saata.

Selleks, et kinkekaarti 15% soodsamalt osta, kasuta kinkekaarti ostes ostukorvis sooduskoodi: KINGITUSEKS

 

Vali siit alt välja kursuse kinkekaart, mis sind huvitab. Klõpsa end kinkekaardi lehele kust saad soovi korral minna kursuse kohta lähemalt uurima. Lisa kinkekaart ostukorvi. Pärast ostu sooritamist saadame sulle e-mailiga PDF dokumendi, milles on kinkekaart unikaalse aktiveerimisnumbriga. PDF dokumendi saad kingituse saajale saata näiteks meili teel. Soovi korral saad selle ka kenasti välja printida ning õnnitluskaardi vahele asetada.

Kinkekaardi peal on unikaalne kood fotokursuse aktiveerimiseks. Koodi saab kasutada vaid ühe korra. Kingituse saajal on vaja kaardil olev kood aktiveerida fotokursuse veebilehel, mispeale saabki ta asuda ammutama uusi teadmisi fotograafiast.

 

Fotokursus.ee kinkekaardid

 

Fotograafia algkursus – kinkekaart

01-kk-algkursus

Fotograafia algkursus viib Sind kindlal käel aste-astmelt ning samm-sammult läbi fotograaafia tehnilist poolt puudutavate põhiteadmiste. Lihtsas eesti keeles on ladusalt ja selgelt ära seletatud see, kuidas foto tekib ning kuidas fotograaf seda protsessi läbi avaarvu, säriaja, ISO väärtuse, särimõõterežiimi, teravustamiskauguse ja teiste parameetrite muutmise mõjutada saab. Keerukamad punktid ning üldpilt saab selgeks enam kui 100 näidisfoto ning joonise abil. See kursus valab tugeva vundamendi, millele saab peale ehitada mida tahes.

 

Toidufotograafia – kinkekaart

Joosep

See põhjalik kursus juhatab sind toidufoto maailma, andes konkreetseid ja praktilisi juhtnööre nii vajaliku tehnika, valgustamise, kompositsiooni, rekvisiitide kui ka järeltöötluse osas. Oluline osa on koolituses ka sellel, mis puudutab toidufotograafiat kui eriala või tööd. Mitmete kokaraamatute kaasautorina jagab Marju oma kogemusi ärilise poole pealt, õpetades kust kliente leida, kuidas nendega suhelda ning kuidas üldse asuda tegutsema toidufotograafina.

 

 

Kuidas pildistada lapsi? – kinkekaart

Joosep

Lapse sünd. Tema esimesed päevad, kuud ja aastad. Sünnipäevad, lasteaed, kooliminek ja igapäevaelu – kõik need ja veel paljud teised hetked selle kalli väikese inimese elus on jäädvustamist väärt. Pole kedagi teist, kes neid hetki paremini jäädvustada suudaks, kui lapsevanem ise.

See kursus on mõeldud kõigile emadele ja isadele, kes soovivad pildistada oma lastest ilusaid fotosid. Selliseid, mida seesama laps kunagi paljude aastate möödudes omaenda lastelastele uhkusega näidata võiks. “Selline olin mina väiksena”, ütleks ta, ja avaks elatanud sõrmedega albumi kus sees on needsamad – sinu pildistatud fotod.

 

 

Fototöötlus Photoshop Elements 11/12 baasil – kinkekaart

Joosep

Traditsiooniliste fotokoolituste hinnad algavad 100€ piirimailt ning tõusevad 150 või 200 euroni. Traditsioonilisele fotokoolitusele pead kindlal ajal kohale sõitma. Pead kulutama lisaaega sõidu peale ja lisaraha kütuse peale. Kõike seda selleks, et fotograaf saaks Sulle näidata, kuidas fotode töötlemine käib. Nüüd näitab portree- ja pulmafotograaf Urmas Ääro kõike seda siinsamas – Sinu arvutiekraanil.

Vaata lähemalt kinkekaarti “Fototöötlus Photoshop Elements 11/12 baasil”

 

 

Fototöötlus Photoshop Elements 7 baasil – kinkekaart

04-kk-ps-elements

Kui su huvi pildistamise vastu piirdub oma perekroonika jäädvustamisega, saad sellelt kursuselt teada, kuidas järjest kasvavat pildihulka mugavalt hallata ja arhiveerida, kuidas seda kroonikat nauditavalt teistega jagada ja kuidas veidi vussi läinud pilte siiski korda teha. Kui su huvi fotograafia vastu on tõsisem, pakub see kursus sulle hea alguse tõsisema pilditöötluse ja digifotograafia suunas üldse.

 

 

Välklamp, teravus ja kompositsioon – kinkekaart

02-kk-valklamp

Kõik kunstnikud ning fotograafid teavad, et lõppeks on ikkagi kompositsioon see, mis otsustab foto saatuse. Sellel kursusel näitavad Sven Začek ning Urmas Ääro, kuidas pildistada nii, et fotosid huvitav vaadata oleks ning neid pärast arvutis lõikama ei peaks. Lisaks sellele õpime pildistama välklambiga – nii kaamerasse sisseehitatud kui välisega. Kõigepealt aga süveneme veidi enam objektiivide teemasse ning vaatame, milliste seadistuste juures annab objektiiv kõige teravama kujutise, kuidas lugeda MTF graafikuid ja miks neid üldse mõista tarvis on.

 

 

Loodus- ja portreefotograafia põhitõed – kinkekaart

03-kk-loodusportree

Kui sa juba tead, kuidas pilt tekib ning millal muuta säriaega ja ava, siis astu sammuke edasi. Sellel kursusel jagatakse rohkelt praktilisi näpunäiteid konkreetsetes olukordades pildistamiseks. Tuntud fotograafid Andrus Kannel, Sven Začek ning Jaak Põder näitavad Sulle kuidas pildistada professionaalse välimusega portreid oma lähedastest, kuidas kaadrisse püüda metsloomi, linde ja pisikesi putukaid ning kuidas pildistada imeilusat loodusvaadet nii, et see ka fotol ilus jääb.

 

Raw failid ja nende ilmutamine – kinkekaart

05-kk-raw

Selle kursuse  17 õppevideot annavad sulle kogu vajaliku teadmise RAW failide töötlemisest Adobe Camera Raw programmi abil.

 

 

Filmime peegelkaameraga. Algkursus – kinkekaart

06-kk-filmimine

„Filmime peegelkaameraga“ kursus annab vastused kõige põletavamatele küsimustele, mis algajal peegelkaameraga video filmimise juures tekivad. Kuidas teravustada? Millist säriaega valida? Kuidas kaamerat paigal hoida ja kuidas sujuvalt liigutada? Misasi on koodek? Millise programmiga filmitud kaadreid töödelda? Kuidas töödeldud faile veebi üles laadimise jaoks ette valmistada? Jne.

Kaetud saab kogu protsess filmimiseks vajaliku tehnika valimisest kuni valmis filmilõigu veebi üles riputamiseni. Lisaks saad tänu kursuse autori Toomas Ili professionaalsetele kogemustele teletöös aimu sellest, kuidas video tegemine päris profitasandil käib, kuidas peaks filmimist planeerima ning mida peaks tehnika valikul silmas pidama.

 

Makrofotograafia – kinkekaart

07-kk-makro

Mis on makrofoto? Milliste kaameratega saab makrot teha? Kuidas kasutada lisaläätse ja telekonverterit? Kuidas pildistada kriistallselgeid makrofotosid? Mida tähele panna järeltöötluses? Need on vaid mõned küsimused, millele leiad vastuse sellest kursusest.

Makrofotograafia kursus koosneb seitsmest suuremast peatükist, sissejuhatusest ja lõppsõnast. Suuremad peatükid on jaotatud väiksemateks alapeatükkideks. Neid on kokku 48. Kursuse autoriks on Eesti vaieldamatult tuntuim makrofotograaf Urmas Tartes.

 

Timelapse fotograafia – kuidas luua imeilusaid timelapse-filme – kinkekaart

08-kk-timelapse

See kursus sisaldab endas kõike, mida on algajal vaja ilusate Time lapse videote loomiseks. Foto- ja videograaf Toomas Ili on pildistanud sadu intervallvõtteid ning toob oma aastatepikkuse kogemuse nüüd sinuni. Kasulikud nipid ilusamate kaadrite saamiseks. Ohud, mis intervallvõtte pildistajat varitsevad ja soovitused nende ohtude elimineerimiseks. Töövood, mis sadade fotode töötlemise võimalikult lihtsaks ja kiireks muudavad – kursuses on see kõik ja rohkemgi veel.

Portreefotode töötlemine Photoshopis – kinkekaart

Joosep

Kui sa oled kunagi soovinud kellegi pildile jäädvustatud näolapilt kaotada häirivad vistrikud, siis on see kursus just sulle. Kui sind huvitab portreefotograafia ning soovid sellega tõsisemalt tegeleda, siis on see kursus sulle lausa kohustuslik.

Kursuse autor, portreefotograaf ning Photoshopi koolitusspetsialist Urmas Ääro viib sind läbi portreefotode töötlemise protsessi. Ta näitab sulle videopildi abil täpselt, kus asuvad vajalikud tööriistad ning kuidas need toimivad. Lisaks portreespetsiifilistele nippidele õpid sa kasutama Actioneid, Layer Maske, tegema keerukamaid ja lihtsamaid selektsioone… Kõiki neid tehnikaid saad kasutada ka näiteks maastiku- või makrofotode töötlemisel