Siinsamas fotokursus.ee veebilehel on täna ilmunud uus kursus. Kursuse nimeks on “Kuidas pildistada lapsi?” ning selle autoriks on ajakirja “Pere ja Kodu” fotograaf Hele-Mai Alamaa. Kursus on mõeldud kõigile emadele ja isadele, kes soovivad oma lastest pildistada mitte ainult ilusaid vaid ka huvitavaid ja originaalseid pilte.

Mahukas kursus koosneb 12 peatükist ja 57 alapeatükist. Lihtsalt ja kõigile arusaadavalt kirjutatud teksti ilmestab aukartustäratav arv näidisfotosid – neid on kursuses enam kui 180.

Kursuse autor Hele-Mai  Alamaa on kolme lapse ema. Oma 22-aastase fotograafikarjääri jooksul on Hele-Mai töötanud ajakirjades Stiil, Stiina, Favoriit, Oma Maitse, Eesti Naine, Anne ja Stiil. Praegu pildistab Hele-Mai ajakirja Pere ja Kodu jaoks ning tema kaamerast on väljunud enamik viimastest kaanepiltidest. Oma aastatepikkused kogemused toob Hele-Mai nüüd veebipõhise fotokursuse abil sinuni.

mina2 copy
pk_kaas_mai.indd
pere012_kaas_valmis.indd
esikas sept.indd

 

“Kuidas pildistada lapsi?” kursus ei eelda sinult mitte mingeid fotograafia-alaseid eelteadmisi. Samuti ei pea sul laste pildistamiseks olema ilmtingimata uhke peegelkaamera – piisab ka kompaktkaamerast või alustuseks kasvõi nutitelefonist. Kursuse põhirõhk ei ole mitte tehnikal vaid ilusate hetkede nägemisel, nende loomisel, lapsega suhtlemisel, ideedel, inspiratsioonil…

See on kursus mis julgustab ja suunab sind enda last pildistama. Kui sa selle kursuse korralikult läbi töötad, pildistad selliseid fotosid, millest oled unistanud.