Alates tänasest on fotokursus.ee veebilehel saadaval uus sooduskomplekt, mis koosneb kahest populaarsest fotokursusest. “Kuidas pildistada lapsi” ja “Toidufotograafia”. Sel nädalavahetusel (kuni 12. aprill) on selle sooduskomplekti hind eriti odav. Eraldi ostes maksavad kursused kokku 68,98€ – komplektis on nende hinnaks praegu aga vaid 39,99€ ehk 43% vähem kui tavahind.

Kuidas pildistada lastest tõeliselt ilusaid pilte? Selliseid, mida nad ka aastakümnete möödudes uhkusega omaenda lastelastele näidata võiksid? “Kuidas pildistada lapsi?” kursus julgustab, suunab ning juhendab emasid ja isasid jäädvustama oma lapsi nii, et piltidest oleks palju rõõmu ka aastakümnete pärast. Kursuse autoriks on ajakirja Pere ja Kodu fotograaf ja kolme lapse ema Hele-Mai Alamaa.

Kuidas pildistada äsja valminud marjakoogist või sushivaagnast ajakirja vääriline foto, mis Facebooki seinal suu vett jooksma paneks? “Toidufotograafia” kursusest leiad kõik teadmised ja nipid ilusate ja professionaalsete toidufotode pildistamiseks. Ükskõik, kas soovid pildistada ilusaid pilte enda valmistatud roogadest või alustada toidufotograafiaga päris professionaalsel tasemel.