Nüüd on siinsamas fotokursus.ee veebilehel käima läinud aasta suurima sooduskampaania. Alates tänasest kuni pühapäeva keskööni pakume kõiki fotokursuseid, sooduskomplekte kui ka kinkekaarte vähemalt 50% soodsama hinnaga. Sügisel tegime -40% küündiva hinnaralli. Nii suurt ja ulatuslikku allahindlust nagu nüüd, sel kevadel, pole fotokursuse veebilehel aga kunagi enne toimunudki.

-50% soodushinnad on arvestatud tavahindadest. See tähendab, et kõige rohkem kasu saad lõigata just uuemate kursuste puhul, mille seni soodushinda polnud. Näiteks on senisest poole soodsamalt müügil nii Laste pildistamise, Tootefotograafia, Makrofotograafia, Portreefotode töötlemise kui ka Toidufotograafia kursused.

Suur kevad on käes ja see tähendab, et kõige magusam pildistamishooaeg fotohuviliste jaoks on alanud. On viimane aeg lihvida oma seniseid teadmisi ja ammutada uusi. Õppida oma kaamerat manuaalrežiimis juhtima või pildistatud fotosid töötlusprogrammis imeilusaks tuunima. Suur kevadkampaania kehtib ainult 3 päeva – kuni pühapäeva keskööni.