blog-kaamera123Oled plaaninud soetada digitaalset peegelkaamerat kuid kardad, kas saad selle käsitsemisega hakkama? Oled näinud, millisteks imeilusateks piltideks see aparaat võimeline on, kuid kahtled enda oskustes? Sulle meeldib kaamera uhke välimus, aga sind kohutab selle juhtnuppude üleküllus?

Enam ei ole vaja ei kahelda ega kõhelda. Kui ostad Photopointist digitaalse peegelkaamera, anname Sulle tasuta ära Photopointi Fotokursuse esimese osa, väärtusega 999.-. See esimene osa koosneb kaheksast peatükist ning kannab pealkirja ” Kaamera ja selle juhtimine. Fotograafia baasteadmised”.

Need kaheksa peatükki viivad Sind kindlal käel aste-astmelt ning samm-sammult läbi fotograaafia tehnilist poolt puudutavate põhiteadmiste. Fotokursuste esimene osa valab tugeva vundamendi, millele saab peale ehitada mida tahes. See on ideaalne viis õppimaks tundma oma vastsoetatud digipeegli võimalusi ja funktsioone.

Kui kaamera soetamine on sinu esimeseks sammuks ilusamate fotode suunas, siis kaameraga koos saadav tasuta kursus on teiseks sammuks. Ja sugugi mitte vähem oluliseks.